Kilka słów o mnie

Poznajmy się.

Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Posiadam również tytuł magistra resocjalizacji. Szkoliłam się również na licznych kursach dotyczących pracy z młodzieżą oraz dorosłymi. Pracuje głownie w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Od 2008 roku pracuję z młodzieżą zagrożoną demoralizacją i zdemoralizowaną przebywającą w placówkach resocjalizacyjnych. Mam również doświadczenie w diagnostyce osób z PTSD. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, parami i rodzinami w kryzysie. Szczególne miejsce zajmuje u mnie również praca z dziećmi i młodzieżą realizującą własne pasje, których problemem jest źle ukierunkowana motywacja lub strach przed wystąpieniami publicznymi.

Terapia daje szansę na uporządkowanie swoich myśli, daje możliwość lepszego zarządzania swoimi emocjami, jest szansą aby żyć lepiej. Terapia pomaga poczuć się dobrze, znaleźć takie narzędzia, aby poradzić sobie z własnym życiem i odnaleźć szczęście. Jednym słowem pomaga stworzyć swój plan B.